Współpraca

Koniec Świata

Podróżujemy po całym świecie, blisko i daleko, razem i osobno, prywatnie i służbowo. Żyjemy na pełnych obrotach, łącząc góry i podróże z pracą zawodową, a także z realizacją naszych pasji, ciągłym szkoleniem i rozwijaniem się, a teraz także z blogowaniem. Aby stworzyć tego bloga, połączyliśmy siły, żeby jak najszerzej opisać tematy górskie i podróżnicze.

Poznaliśmy się w Gruzji, w górach Kaukazu, w bazie pod górą Kazbek, na wysokości 3650 m n.p.m. Ula, pracując jako pilot wyprawy, prowadziła tam komercyjną wyprawę na szczyt, a Albert odbywał wtedy dyżur jako ratownik projektu Bezpieczny Kazbek. Kilka miesięcy później okazało się, że mieszkamy na tej samej ulicy we Wrocławiu, 200 metrów od siebie 🙂

zanzibar-żółw-selfie

Ula Fuglewicz

Absolwentka AWFu, obecnie studentka Filologii Angielskiej. Fanka ekstremalnych wyzwań, niezwykłych podróży i wszelakiej aktywności fizycznej. Odwiedziła 45 krajów na 5 kontynentach, zdobywała szczyty Europy, Azji, Afryki, Alaski i Ameryki Południowej. Od kilku lat pracuje jako pilot wypraw, prowadzi grupy w górach wysokich (m.in. 8-krotnie stanęła na szczycie Kilimandżaro) oraz na szlakach turystycznych różnych kontynentów. Czas wolny wypełnia jej realizacja licznych pasji: wspinaczka skałkowa i lodowa, biegi górskie, skitury, snowboard, jazda konna, nurkowanie, paralotniarstwo. Ciągła potrzeba rozwoju sprawia, że uczestnicząc w szkoleniach i kursach stale podnosi swoje umiejętności, uczy się kolejnych języków obcych i zdobywa szlify instruktorskie w różnych dyscyplinach sportowych.

bezpieczny-kazbek-gruzja

Albert Kościński

Zawodowo Oficer Państwowej Straży Pożarnej i Ratownik Medyczny. Miłośnik autostopowych podróży, alpinizmu, wspinaczki górskiej i taternictwa jaskiniowego. Chęć niesienia pomocy innym, pracę i swoje pasje łączy angażując się w działania Karkonoskiej Grupy GOPR, międzynarodowego modułu poszukiwawczo-ratowniczego USAR POLAND oraz jako ratownik w projekcie Bezpieczny Kazbek działającego w Gruzji. Jest również przewodnikiem psa rasy Golden Retriever, który jest w trakcie szkolenia do poszukiwań ludzi pod gruzami i w terenie otwartym. Albert świetnie odnajduje się jako instruktor, prowadząc liczne szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego, górskiego i wysokościowego. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności, trenował pływanie, taniec towarzyski, sporty walki (karate, capoeira, brazylijskie ju-jitsu), a w ostatnim czasie lata na paralotni ( nieprzyziemnie 🙂 ).

 

Statystyki naszego bloga

FANÓW NA FACEBOOKU

1826

OBSERWUJĄCYCH NA IG

2100

CZYTELNIKÓW MIESIĘCZNIE

2210

ODSŁON MIESIĘCZNIE

3500

Możliwości współpracy

ARTYKUŁY, SERIE ARTYKUŁÓW

Tworzenie treści tematycznych do różnego rodzaju publikacji.

RECENZJE SPRZĘTU OUTDOOR

Testowanie sprzętu w różnych warunkach, nierzadko ekstremalnych, oraz recenzja sprzętu w dowolnej formie - tekstowej, zdjęciowej, video.

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Zorganizujemy przygodowe wyjazdy integracyjne, na których na pewno nie będzie nudno.

WYSTĄPIENIA I PRELEKCJE
SZKOLENIA

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dostosowane pod Twoją aktywność lub grupę docelową

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@nieprzyziemni.pl